Jeugdopleiding TOP NIEUWS

Jeugdspelers van s.v. hoofddorp tekenen eerste prof contract bij NEC en PSV

Wij leiden op. Niet alleen voor onze eigen vlaggenschip, maar ook voor BVO’s.

N.E.C. en PSV hebben zich versterkt met een S.V. Hoofddorp speler. Anton Fase (N.E.C.) en Ilyas Bougafer (PSV). De 20-jarige aanvaller Anton Fase komt transfervrij over van AZ en tekent een contract dat hem voor één jaar, met de optie voor een extra seizoen, aan de Nijmegenaren verbindt. Fase sluit direct aan en traint vandaag voor het eerst mee met de selectie. De in Haarlem geboren Fase doorliep de opleiding S.V. Hoofddorp, waarna hij in de zomer van 2015 werd opgepikt door AZ. Na vier seizoenen in de jeugdopleiding van de Alkmaarders kiest de aanvaller nu voor een nieuwe uitdaging in Nijmegen.

Ilyas Bougafer heeft bij PSV een contract getekend tot medio 2021, zo laat de club uit Eindhoven weten via de officiële kanalen. De 17-jarige buitenspeler gaat bij trainer Ruud van Nistelrooy spelen in PSV Onder 18.

Wij wensen beide spelers heel veel succes en hopen dat ze zo ver mogelijk kunnen komen in hun carriere..