Zondag Selectie

Slechte start breekt sv Hoofddorp op tegen Kolping Boys

Wat was er zondagmiddag in de eerste twintig minuten aan de hand bij Hoofddorp? Met een beetje meer vernuft aan de kant van Kolping Boys had het na 20 minuten 0-3 voor de bezoekers kunnen staan.

Het was ook meer geluk dan wijsheid voor de thuisploeg, dat de achterstand beperkt bleef tot een magere 0-1. Die treffer viel al in de vierde minuut nadat de laatste lijn van Hoofddorp de op snelheid weggedoken Joey Gijzen te gemakkelijk liet lopen. Hij scoorde, waar teamgenoten dat kort ervoor en vijf minuten later, nalieten. Tot opluchting van Hoofddorp-trainer Jethro Abram, die ingreep en zijn defensie ingrijpend reorganiseerde. Dat loonde, al bleven de fysiek sterke bezoekers met enige regelmaat gevaarlijk doorkomen. Hoofddorp kreeg gaandeweg iets meer controle over de wedstrijd. Aanvallend brachten de gastheren daarbij overigens niet heel veel. Het duurde tot de 39e minuut voor de eerste vloeiende aanval op de kunstmat werd gelegd. Die leverde slechts een corner op. Een minuut later volgde de tweede grote kans; dit keer belandde de bal op het dak van het doel……….