Meiden

svHoofddorp is op zoek naar talentvolle speelsters

Maar ook voor meiden die het gewoon leuk vinden om met vriendinnen te voetballen, hebben we plek!

Meidenvoetbal bij S.V. Hoofddorp is volop in beweging en heeft een voorname plek ingenomen binnen S.V. Hoofddorp. Naast het 1ste vrouwenteam, uitkomend in de derde klasse zaterdag, hebben we in de verschillende leeftijdsklasse (meerdere) teams waarin prestatief of recreatief gespeeld wordt.ย  Naast de recreatief spelende teams, worden voor het komende seizoen de MO15-1 en MO17-1 onderdeel van de regionaal gecertificeerde S.V. Hoofddorp jeugdopleiding, want we vinden dat meiden dezelfde kansen moeten krijgen als jongens. Deze meidenteams volgen hetzelfde traject als de jongensteams binnen de jeugdopleiding.
Het is zelfs mogelijk dat als je als individuele speelsters heel veel talent hebt, je ook bij een jongens (selectie) team zou kunnen aansluiten. Ook daar bieden we de ruimte voor. Het uiteindelijke doel is om speelsters op te leiden om minstens in het 1ste vrouwenteam van S.V. Hoofddorp te kunnen spelen. Dus denk jij dat je over voldoende talent beschikt, meld je dan aan voor een nadere kennismaking.

Wil jij in een van de meidenteams van S.V. Hoofddorp voetballen, stuur dan een email naarย meidenvoetbal@svhoofddorp.nl
Ook keepsters worden van harte uitgenodigd!