Mededelingen TOP NIEUWS Zondag Selectie

Jethro Abram verlengt zijn contract bij sv Hoofddorp

Vertrouwen is groot

Het bestuur van S.V. Hoofddorp heeft, samen met de Technische Commissie (TC), met Jethro Abram overeenstemming bereikt over een verlenging van zijn huidige verbintenis voor het seizoen 2021-2022 als hoofdtrainer van de Zondagselectie. De visies van het bestuur en de trainer op technisch en organisatorisch gebied komen overeen. Dit heeft er toe bij gedragen dat de contractbespreking op een prettige en snelle manier heeft plaatsgevonden. Het vorige en het huidige seizoen bij S.V. Hoofddorp verloopt in velerlei opzichten door de corona-maatregelen niet zoals alle partijen hadden verwacht. De TC heeft na afstemming met de spelers en begeleiding, een duidelijk signaal gekregen om met Jethro door te gaan, want trainer en spelersgroep passen qua profiel en ambities prima bij elkaar. Dit vormt een goede basis om op de ingeslagen weg voort te gaan en daarbij ook het komende seizoen uitvoering te blijven geven aan het bestaande beleid van S.V. Hoofddorp om te streven naar het zo hoog mogelijk spelen op amateurniveau. Jethro is daarbij direct verantwoordelijk voor de training, de coaching en het voetbaltechnisch beleid van het keurkorps van de vereniging.

Het bestuur van S.V. Hoofddorp is daarom ook verheugd met de contractverlenging van trainer Jethro Abram en ziet de toekomst van onze Zondag-1 met veel vertrouwen tegemoet.