TOP NIEUWS Zondag Selectie

Technische staf zondag-selectie voor seizoen 2021-2022

Continuïteit gewaarborgd

De afgelopen weken heeft het bestuur samen met de Technische Commissie de contractbesprekingen gevoerd met de trainers van de Zondag-selectie. In een eerder stadium was contractverlenging met hoofdtrainer Jethro Abram al overeengekomen en met volle tevredenheid kan nu gemeld worden dat de overige trainers van de Zondag-selectie ook in het komende seizoen actief zullen zijn bij onze vereniging. Edwin Kortlevers zal ass.-trainer bij Zondag-1 blijven, Raymon Breedijk zal de functie van trainer van Zondag-2 blijven invullen en René Wortelboer zal als ass.-trainer van Zondag-2 blijven functioneren. Tot slot zal Robin Zwagerman de keepers van Zondag-1 en 2 blijven trainen en coachen. Met deze contractverlengingen is de gewenste continuïteit gewaarborgd binnen de technische staf van onze Zondag-selectie !