Mededelingen TOP NIEUWS

Avondklok, trainingstijden en openingstijden complex

Samen krijgen we corona eronder

Vanwege de avondklok die recent is ingegaan worden de openingstijden van ons complex hierop aangepast. Alle trainingen zullen niet later dan 20.30u eindigen en om 20.40u gaat het complex op slot.
Mocht je meer dan 20 minuten reistijd nodig hebben om vóór 21.00u thuis te kunnen zijn, dan ga je eerder weg.

Alle trainingen van jeugdteams gaan door. Aan een beperkt aantal teams met trainingstijden tussen 19.00u en 20.00u is gevraagd om wat in te schikken of hun trainingen te verplaatsen, zodat zoveel mogelijk jeugdteams kunnen blijven trainen. Met die betreffende teams is individueel overlegd. Alle andere teams kunnen op hun eigen trainingstijden blijven trainen.

Kijk voor meer informatie op www.rijksoverheid.nl/avondklok