Sponsorzaken TOP NIEUWS

Demi sport een jaar gratis dankzij haar zorgverzekeraar

Het goede nieuws, dat jonge buitensporters weer het veld op mogen, werd afgelopen dinsdag in Hoofddorp met extra gejuich ontvangen. De 24-jarige Demi Kwaaitaal had namelijk net gehoord dat ze de winnaar is van de Eindejaarsactie van zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid. Ze mag een jaar gratis sporten bij, haar club, SV Hoofddorp.

Zorg en Zekerheid steunt diverse sportverenigingen in de regio. ‘Juist nu vinden wij het belangrijk dat mensen in beweging blijven’, vertelt divisiemanager Commercie Casper van den Bergh. ‘Zo zorgen we er samen voor dat niet alleen de leden gezond blijven, maar ook de vereniging zelf.’

De regionale zorgverzekeraar is al jaren partner van JOGG Gezonde Jeugd Gezonde Toekomst. Vanuit dit gezonde partnership biedt Zorg en Zekerheid gezonde voeding in de sportkantine. Daarnaast kunnen verenigingen meedoen aan de Veilig Sporten-campagne. ‘Samen met het Rode Kruis willen wij de regio gezonder maken’, vervolgt Casper van den Bergh. ‘Sportverenigingen kunnen een aanvraag doen voor een AED en EHBO-pakket inclusief trainingen.’

Speciaal voor hardlopers en wandelaars is er het Zorg en Zekerheid Circuit. ‘Dit organiseren we dit jaar voor de 26ste keer. Hardlopen gebeurt coronaproof, in de eigen omgeving, dus helaas niet bij de hardloopverenigingen met wie we dit circuit mogelijk maken. Wat niet is veranderd, is dat lopers regionale goede doelen steunen en zelf een mooie medaille verdienen.’

Met een aantal sportclubs maakte Zorg en Zekerheid vorig jaar extra afspraken. Leden die via hun club deelnemen aan de collectieve zorgverzekering van Zorg en Zekerheid krijgen korting op hun basis- en aanvullende verzekering. Verder krijgt de club per deelnemend lid een sponsorbijdrage.

Leden die via hun sportclub verzekerd zijn bij Zorg en Zekerheid maakten daarnaast kans op een mooie prijs: Zorg en Zekerheid betaalt de volledige contributie voor 2021. De 24-jarige Demi Kwaaitaal is de gelukkige winnaar. Zij mag een jaar lang gratis voetballen bij S.V. Hoofddorp. Gefeliciteerd, Demi!