Mededelingen TOP NIEUWS Zondag Selectie

๐—ช๐—œ๐— ๐—•๐—˜๐—Ÿ๐—Ÿ๐—˜๐—ก ๐—๐—จ๐—Ÿ๐—Ÿ๐—œ๐—˜ OP DINSDAG 20 APRIL!

๐—ฆ๐—–๐—›๐—ฅ๐—œ๐—ž ๐—ก๐—œ๐—˜๐—ง! Op ๐™™๐™ž๐™ฃ๐™จ๐™™๐™–๐™œ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ ๐™–๐™ฅ๐™ง๐™ž๐™ก ๐™ฉ๐™ช๐™จ๐™จ๐™š๐™ฃ ๐Ÿญ๐Ÿด.๐Ÿฏ๐Ÿฌ ๐™ช๐™ช๐™ง – ๐Ÿฎ๐Ÿญ.๐Ÿฏ๐Ÿฌ ๐™ช๐™ช๐™ง kunt u een telefoontje verwachten van onze zondag 1 selectie. Samen met de VriendenLoterij proberen wij zoveel mogelijk loten te verkopen om het exploitatie-verlies over dit verenigingsjaar te verkleinen. Naast dat minimaal 40% van de lotprijs dus ten goede aan ๐—ฆ.๐—ฉ. ๐—›๐—ข๐—ข๐—™๐——๐——๐—ข๐—ฅ๐—ฃ maak je als deelnemer van de VriendenLoterij wekelijks kans op fantastische prijzen. Daarnaast houdt de VriendenLoterij elke maand een lotnummertrekking en 2x per jaar een SuperBingo-trekking.

Evenement : www.facebook.com/events/4169897906355057
โžฅ www.svhoofddorp.nl/2021/03/19/belactie-vriendenloterij-svhoofddorp

ใ€๐—ฉ๐—ฅ๐—”๐—š๐—˜๐—ก ๐—ข๐—ฉ๐—˜๐—ฅ ๐——๐—œ๐—ง ๐—ฃ๐—ฅ๐—ข๐—๐—˜๐—–๐—ง? ใ€‘
๐Ÿ‘‰ย ๐—๐—ถ๐—ฝ ๐—•๐—น๐—ผ๐—บ – ๐™Ž๐™ค๐™˜๐™ž๐™–๐™ก ๐™ˆ๐™š๐™™๐™ž๐™– ๐™ˆ๐™–๐™ฃ๐™–๐™œ๐™š๐™ง (๐™‹๐™ง๐™ค๐™Ÿ๐™š๐™˜๐™ฉ๐™š๐™ฃ)
socialmedia@svhoofddorp.nl

๐Ÿ‘‰ย ๐—ข๐—ป๐˜‚๐—ฟ ๐—ข๐˜‡๐˜†๐—ถ๐—ด๐—ถ๐˜ – ๐˜ฝ๐™š๐™จ๐™ฉ๐™ช๐™ช๐™ง๐™จ๐™ก๐™ž๐™™ ๐˜พ๐™ค๐™ข๐™ข๐™ช๐™ฃ๐™ž๐™˜๐™–๐™ฉ๐™ž๐™š & ๐™‹๐™
communicatie@svhoofddorp.nl