svHoofddorp Jeugd TOP NIEUWS

Tien trainers halen hun KNVB pupillentrainer diploma

Eindelijk was het dan zover: op zaterdag 15 mei j.l kregen tien van onze trainers uit handen van KNVB docent Rob Overkleeft hun KNVB pupillentrainer diploma. Het was een cursus van de lange adem, want we startten in het voorjaar 2020, maar door Corona (wat anders) kwam alles in maart stil te liggen. Gelukkig lukte het, mede dankzij flexibiliteit van docent Rob, om alle cursusdagen af te ronden in oktober 2020. Dankzij veel inzet en enthousiasme haalden alle 10 trainers hun diploma. Op de foto zie je 8 van de 10. Dit seizoen stonden er dus 10 extra gediplomeerde trainers op onze velden. Grote klasse allemaal!
In het najaar hopen we weer een nieuwe KNVB pupillencursus naar het complex van SV Hoofddorp te halen.