Mededelingen TOP NIEUWS

Trainingsschema seizoen 2021-2022

Het trainingsschema voor het nieuwe seizoen is bekend. Ook de tot nu toe aangevraagde 2e trainingen zijn hierin opgenomen. Voor vragen over het trainingsschema, of wensen voor een 2e training op de nog beschikbare plekken in dit trainingsschema, kun je een bericht sturen aan: jeugdvoorzitter@svhoofddorp.nl
Alle senioren breedtesport zijn weer ingedeeld op een kwart veld, net als afgelopen seizoen.
Let even op dat de eerste trainingen al om 16.45u kunnen starten en dat trainingen later op de dag ook 15 minuten eerder kunnen beginnen (dus 17.45u of 18.45u). Waar dit zo is, blijkt het uit het trainingsschema.
Door de voortdurende toename van teams is er dit seizoen geen ruimte meer voor doordeweekse oefenwedstrijden.
De eerste trainingen voor de breedtesport jeugd starten op maandag 23 augustus.