Mededelingen TOP NIEUWS

Update 03-09-2021: Ajax komt naar Hoofddorp!

Update 03-09-2021: Wat een succes! We hebben inmiddels al 144 aanmeldingen. HELAAS KUN JE JE NIET MEER AANMELDEN.


Ben jij tussen de 6 en 16 jaar oud en wil je een dag trainen als Daley Blind, Ryan Gravenberch of Davy Klaassen? Doe dan op dinsdag 19 oktober mee aan de Ajax Clinic bij S.V. Hoofddorp.

Tijdens de Ajax Clinic in de herfstvakantie staat het thema Samenwerken centraal. In de ochtend start je met techniektraining. Vervolgens pas je de technische vaardigheden toe in oefeningen waarbij het samenwerken nadrukkelijk naar voren komt. Denk aan pass & trap, een overtal uitspelen en verschillende partijvormen. Je wordt ingedeeld in een team op basis van leeftijd en niveau. Met dit team werk je zo goed mogelijk samen, om aan het eind van de dag kans te maken om Team van de Dag te worden!

Voor meer informatie en aanmelding: kijk op de site van Ajax Clinic!