Mededelingen TOP NIEUWS

Grote Clubactie: belangrijk nieuws voor lotenverkopers

Velen van jullie doen mee aan de lotenverkoop van de Grote Clubactie 2021. Super fijn!

Heb jij óók loten verkocht via de éénmalige machtiging in jouw persoonlijk verkoopboekje, lever dan jouw verkoopboekje déze week in. Je kunt jouw verkoopboekje achterlaten in de speciale inleverbox van de Grote Clubactie die je vindt op het wedstrijdsecretariaat (1e etage van ons clubgebouw)

De verkoopboekjes met éénmalige machtiging mogen niet later dan 14 november a.s. dáár worden ingeleverd, omdat wij ze anders niet meer kunnen registreren als verkochte loten bij de Grote Clubactie. En dat zou héél jammer zijn, voor de koper, voor jou én voor de club. Dus:

Zondag  14 november 2021: Uiterste datum inleveren verkoopboekjes met éénmalige machtiging op wedstrijdsecretariaat

Maandag 22 november 2021: Laatste dag ‘on-line’ verkoop van loten

Woensdag 8 december 2021: Trekking Grote Clubactie loterij

Coördinatoren Grote Clubactie 2021 Johan Dekkers en Jos van Bakel (josvanbakel.svhoofddorp@live.nl – 0653727923)