svH 95 jaar TOP NIEUWS

Uit de oude doos #svH95jaar

S.V. Hoofddorp bestaat dit jaar 95 jaar! Een prachtige mijlpaal. Natuurlijk kijken we al vooruit naar het eeuwfeest, maar hoe leuk is het om zo af en toe terug te kijken door middel van geweldig beeldmateriaal, beschikbaar gesteld door fotopersbureau de Boer.

We gaan terug naar 18 augustus 1999. S.V. Hoofddorp ontvangt het grote AFC Ajax op sportpark Leenderbos. Onder grote belangstelling nemen de Hoofddorpers het op tegen het Ajax met onder andere Dean Gorré, Giorgi Kinkladze, Brutil Hosé, André Hoekstra en Rody Turpijn.

Aan Hoofddorp-zijde herkennen we op de foto’s onder meer Bart Demeulenaere, Pieter van der Vlugt, Mike Pompe, Raymond Bodok én Angelo Fung a Loi. hieronder vind je meer foto’s van de wedstrijd tegen Ajax.

Er zijn nog véél meer foto’s, die wij de komende maanden graag met jullie gaan delen. heb je zelf nog foto’s en video’s die je wilt delen met ons? Neem dan contact op met Dennis Grimbergen via dgrimbergen@gmail.com