svH 95 jaar TOP NIEUWS

Uit de oude doos (2) #svH95jaar

S.V. Hoofddorp bestaat dit jaar 95 jaar! Een prachtige mijlpaal. Natuurlijk kijken we al vooruit naar het eeuwfeest, maar hoe leuk is het om zo af en toe terug te kijken door middel van geweldig beeldmateriaal, beschikbaar gesteld door fotopersbureau de Boer.

We gaan ruim 40 jaar terug in de tijd! Een tijd waarin een shirtsponsor niet of nauwelijks bestond. Het 1e zaterdagteam speelde destijds in een geweldig straks Adidas shirt met op de borst ‘S.V. Hoofddorp’. De zwarte voetbalschoenen maken het ‘retro-plaatje’ wel af!

Er zijn nog véél meer foto’s, die wij de komende maanden graag met jullie gaan delen. heb je zelf nog foto’s en video’s die je wilt delen met ons? Neem dan contact op met Dennis Grimbergen via dgrimbergen@gmail.com