Evenementen TOP NIEUWS

Muziekfestival Haarlemmermeer zaterdag 11 juni op ons sportcomplex

Op deze zaterdag vindt het Unieke Muziekfestival Haarlemmermeer Jeugdfestival plaats op ons complex de IJvelden.
Nieuw voor het westen van ons land en doordat het dit jaar het enige in zijn soort is in Nederland, kunnen we spreken over een uniek evenement op een toplocatie, wanneer we spreken over het 1e nationale MHM Jeugdfestival waaraan zo’n 13 vooral jeugdige amateurmuziekgezelschappen zullen deelnemen. Zij geven  een presentatie optreden of gaan met elkaar de strijd aan voor de beste plaats in de rangschikking. Diegene die in de middag in de RunnersUp of STARklasse uitkomen, worden beoordeeld door een vakkundige vierkoppige jury en ontvangen allemaal een adviesrapport over hun optreden. Daarna is er een Festival Finale die ons wat moet laten terugdenken aan die geweldige taptoe welke in september ’21 ook bij S.V. Hoofddorp heeft plaatsgevonden. Niet alleen het grootste muziekevenement van de Haarlemmermeer in 2021, maar ook de grootste taptoe van Nederland, die uiteindelijk door meer dan 16.000 bezoekers off-en online meebeleeft is.

Wil je meer weten over het evenement, ga dan naar de website van het MuziekJeugdFestival
Het evenement is kosteloos te bezoeken. Maar wil je geen minuut van dit unieke evenement
missen, reserveer dan een zitplaats via de website. Toegang: Zaterdag 11 juni – 13.00 – 19.15 uur

Daar op volgend is er op zondag het MHM InConcert in hartje Hoofddorp én Nieuw Vennep. Ook een muzikale aanrader!