Vrouwen selectie

Vrouwen1 boekt een prima overwinning

Na de winst in de derby tegen dorpsgenoot Overbos was het een heerlijke week trainen. De Squadra van Vincent voelde zich als een vis in het water. Best gevaarlijk als de ReigerBoys op bezoek komt. Echter Hoofddorp was een te grote vis voor de ReigerBoys. Vanaf  de eerste minuut was duidelijk dat de drie punten in Hoofddorp moesten blijven.  Al na zeven minuten was het de nummer zeven van Hoofddorp, Amber, die die de 1-0 maakte. Korte daarna was het de uitblinkende Jamie Cornelisse die een hoofdrol opeiste. Ze onder schepte de bal, passeerde de hele verdediging en afmaakte op schitterende wijze af. Vlak voor rust was de talent volle Meike kansloos op een verdwaalde voorzet. Na rust sloeg Hoofddorp weer snel toe via een onderschepping van Rosa en een mooie voorzet van Amber was het Mardit die de 3-1 maakte.  Mardit bekroonde  haar goede vorm met nog een doelpunt en de eindstand 4-1. Er stond vandaag een goed team met een uitstekende verdediging. Een creatief en goed voetballende middenveld en een snelle en gevaarlijke aanval.
Gelukkig maakte Rowi ook weer haar eerste minuten naar lang blessureleed. Leuk was ook dat er veel toeschouwers langs de lijn stonden waaronder veel oud speelsters van Hoofddorp.

Op naar volgende week en tot oude velden, John.