TOP NIEUWS Zondag Selectie

SV Hoofddorp Zondag-1 in bloedvorm

Artikel in Haarlems Dagblad

Na de veegpartij tegen De Meer (2-11) heeft Hoofddorp opnieuw uitgehaald. FC Uitgeest werd met 6-1 naar de slachtbank geleid.

,,We hebben de lijn doorgetrokken. Zoiets als de laatste weken maak je niet gauw mee”, vertelde trainer Jorg Smeets na weer een grote score.

Hoewel er geen sprake was van onderschatting kwam Hoofddorp kwam wel achter. Het was Dylan van Schaik die al snel gelijk maakte. Bij rust leidde de thuisploeg met 3-1 door doelpunten van Stanley van den Assem en Brahim Atmani.

In de tweede helft was het opnieuw Van Schaik die Hoofddorp op 4-1 zette. Voor trainer Smeets het sein om Van Schaik naar de kant te halen. De rappe aanvaller heeft nog wat last van zijn lies en kon wel wat rust gebruiken. Nog twee andere spelers werden gewisseld waardoor het rommelig werd. Toch liep Hoofddorp uit naar 6-1 via Mika Komduur en Yannick Spaargaren.

,,Met vol vertrouwen gaan we op weg naar SDZ. Die mogen we alleen niet onderschatten.”