Zondag Selectie

SV Hoofddorp ZON-1 wint weer!

Artikel in Haarlems Dagblad

SV Hoofddorp ZON-1 wint weer maar dit keer niet zo ruim, volgende week wacht topduel voor nummer drie van eerste klasse!

Na een paar monsterscores moest Hoofddorp zondag genoegen met een late 0-1 overwinning bij SDZ.

,,Het is positief dat we een slechte wedstrijd toch winnend afsluiten”, vertelde trainer Jorg Smeets. De omstandigheden in Amsterdam waren niet fijn. ,,We moesten uitwijken naar het tweede veld. Dat was heel glad. Vooral wij gingen er niet goed mee om. Er werd veel over gezeurd in plaats van dat ze probeerden om te gaan met de situatie.”

SDZ kreeg wel een grote kans maar die werd bekwaam door keeper Caine Brunings gekeerd.

In de tweede helft speelde Hoofddorp beter. Tien minuten voor tijd werd Dylan van Schaik gestuit. De scheidsrechter gaf een strafschop. Omdat de vorige keer Brahim Atmani had gemist vanaf elf meter was het nu de beurt aan Mika Komduur. Maar ook Komduur faalde vanaf de stip en het duel leek op 0-0 af te stevenen.

Het zal toch niet zo’n dag worden”, dacht Smeets maar vlak voor tijd viel toch de 0-1 van Siyar Suvakci.

,,Volgende week AFC’34. Op papier een titelkandidaat. Ik ben benieuwd waar we staan.”