TOP NIEUWS Zondag Selectie

SV Hoofddorp ZON-1 gelijk tegen LSVV 1

ZON-1 ging met een sterk samenspel uitstekend uit de startblokken in de eerste helft, echter LSVV gaf, behalve een grote kans uit een corner, niets weg.

Het blijkt dat de monsteruitslagen van de afgelopen weken de tegenstanders een beetje laat bibberen. Dat  zag je duidelijk aan het spel van LSVV, erg compact en vooral fysiek. ZON-1 speelde goed en probeerde de weerstand van LSVV te breken. Lukte helaas niet en had LSVV zelfs een kans om met 1-0 voor te komen.

Vlak na de rust viel in de 53e minuut toch de 1-0 voor de thuisploeg, een strak hard schot van afstand.  ZON-1 forceerde het één en ander, maar inzet werd helaas niet beloond. De gelijkmaker kwam er uiteindelijk wel. Donny Kessing, 1-1 85e minuut.

In de laatste minuten dachten we nog een penalty mee te krijgen, maar de scheidsrechter dacht er blijkbaar anders over. EIndstand 1-1.

Misschien een off-day, maar al met al een goede uitslag!

Volgende week (11 december) speelt de ZON-1 tegen ASSENDELFT 1. Om 14:00 uur. Ben jij er ook bij?