Mededelingen

Oproep namens SCW: Inzameling sportkleding

Zie hieronder een oproep van onze collega’s bij SCW:

Sinds enige tijd is er een grote noodopvang locatie voor asiel zoekende mensen bij ons in de buurt. Er wonen ongeveer 460 mensen, waarvan 160 kinderen. Deze mensen hebben maar beperkte mogelijkheden om te bewegen. Daarom biedt SCW uit Rijsenhout zowel de volwassenen als de kinderen de mogelijkheid om
dagelijks, onder begeleiding, op hun sportpark te voetballen. Helaas hebben niet alle mensen fatsoenlijke kleding om in te voetballen. SCW is daarom met spoed op zoek naar voetbalschoenen, sportschoenen maar ook naar trainingspakken, shorts, shirts en voetbalsokken.

SCW gaat daarom een actie starten om sportkleding en sportschoenen in te zamelen. De inzameling duurt tot en met zaterdag 24 februari.

Actie: Inzameling sportkleding
Start: 1 februari 2023
Laatste inleverdatum : 24 februari 2023
Wat: voetbalschoenen, scheenbeschermers, voetbalkousen, shirt, short, trainingspak.

De ingezamelde spullen kunnen bij SCW in Rijsenhout worden afgeleverd.

Zijn er nog vragen dan kun je contact opnemen met Anneke de Lange 06-13631978.