TOP NIEUWS Zondag Selectie

Oliver Rifai: nieuwe aanwinst voor Zondag-1

Na een uitgebreid en prettig gesprek met trainer Jethro Abram en de Technische Commissie heeft Oliver Rifai medegedeeld dat hij m.i.v. seizoen 2021-2022 in onze Zondag-1 komt spelen. Oliver is 27 jaar en heeft al een mooie carrière als voetballer. Hij heeft zijn jeugdopleiding gevolgd bij Telstar en AZ en heeft gespeeld in het Nederlands elftal O17. Hij heeft 3 jaar bij Telstar gespeeld op de positie van verdediger en maakte 65 wedstrijden vol in de 1e divisie. Daarna heeft Oliver gekozen voor zijn maatschappelijk carrière en is thans werkzaam bij het openbaar ministerie in Haarlem/Den Haag en woonachtig in Uithoorn. De laatste twee seizoenen is hij actief geweest bij 2e klasser HBOK.

Wij wensen Oliver veel plezier en succes bij onze Zondag-1.