TOP NIEUWS Zondag Selectie

Jasper-Ewout van Breemen-Schneider nieuwe aanwinst voor Zondag-1

Drie maal is scheepsrecht. In navolging van twee eerdere aanwinsten volgt nu Jasper-Ewout.

In het seizoen 2021-2022 zal Jasper-Ewout van Breemen-Schneider te bewonderen zijn in het mooie shirt van de Zondag-1. Trainer Jethro Abram en de Technische Commissie zijn in contact gekomen met Jasper door zijn oud-ploeggenoot Luc Stolker. Beide spelers hebben samengespeeld bij Quik’20 (Oldenzaal) in de 3e Divisie en zijn in het nieuwe seizoen weer herenigd bij S.V. Hoofddorp. Binnenkort gaat Jasper verhuizen vanuit Oldenzaal naar Amsterdam voor zijn studie Notarieel Recht en zal zich in het westen van het land blijven vestigen.

Jasper is 25 jaar en een aanvallende middenvelder of aanvaller, die heel makkelijk het doel weet te vinden. Dit “afgebroken” seizoen is hij actief bij 2e klasser ATC’65 uit Hengelo waar oud-Hoofddorper Sven Vos werkzaam is als fysiotherapeut. In een heel prettig gesprek met Jasper heeft hij duidelijk zijn ambities uitgesproken om met onze Zondag-1 voor de prijzen te gaan spelen.

Wij wensen Jasper veel plezier en succes bij onze Zondag-1.