Meiden TOP NIEUWS

Amber Verloop uitgenodigd voor AJAX talenten trainingen

Amber Verloop, speelster uit de MO13-1 (selectie) team van S.V. Hoofddorp uitgenodigd voor Ajax talenten trainingen!

Ajax organiseerde op woensdag 9 oktober een talenten dag voor meiden uit 2007 tot 2012. Het was een regenachtige dag maar 4 groepen van 96 meiden speelden op de Toekomst vol passie voor een plaatsje bij de Ajax talenten trainingen. Dat ook de meiden in de jeugdopleiding van SV Hoofddorp, waar de MO13-1 voor het eerst dit jaar deel van uitmaakt, kunnen voetballen is nu ook bij BVO Ajax opgevallen. S.V. Hoofddorp speelster Amber uit de MO13-1 heeft afgelopen week haar uitnodiging ontvangen om in oktober en november aan 3 talenten trainingen mee te doen onder leiding van Chantal de Ridder en Loรฏs Schenkel.

Wij wensen Amber heel veel succes en veel plezier bij deze trainingen.