TOP NIEUWS Zondag Selectie

Tobias de Jong nieuwe aanwinst voor Zondag-1

Door het afvallen van enkele verdedigers van de huidige selectie waren trainer Jethro Abram en de Technische Commissie op zoek naar versterkingen. Na contacten met Tobias de Jong, een talentvolle verdediger van Kon.HFC, is er een zeer positief gesprek met hem geweest en werd hij uitgenodigd voor het meetrainen met de Zondag-1. Na deze training, die alle partijen erg goed was bevallen, heeft hij bekend gemaakt dat hij volgend seizoen graag de overstap maakt naar S.V. Hoofddorp.

Tobias heeft zijn hele voetbalcarrière gespeeld bij Kon.HFC in de hoogste jeugdselecties, waarbij hij ook nog vaak aanvoerder was van een team. Dit seizoen was hij actief in de O-21 van de oudste voetbalvereniging van Nederland. Tobias is 20 jaar en heeft het CIOS afgerond. Op dit moment is hij werkzaam in de buitenschoolse opvang.

Wij wensen Tobias veel plezier en succes bij onze Zondag-1