Bestuursmededelingen Mededelingen TOP NIEUWS Uncategorized

BELACTIE MET VRIENDENLOTERIJ VERPLAATST!

We hadden gehoopt dat de belactie samen met de hele zondag 1 selectie bij ons in de kantine op dinsdag 20 april 2021 had kunnen plaatsvinden. Helaas hebben wij in goed overleg met de VriendenLoterij besloten dit evenement te verplaatsen naar een latere datum. Wij willen als vereniging natuurlijk gaan voor het hoogst haalbare. Wij kunnen gezien de maatregelen vanuit de overheid niet met alle spelers in de kantine zijn om de belactie uit te voeren.

In mei gaan we kijken wat er mogelijk is. Via onze Social media kanalen zullen wij jullie hiervan op de hoogte houden.

Persbericht 19/03/2021: http://svhoofddorp.nl/2021/03/19/belactie-vriendenloterij-svhoofddorp/?fbclid=IwAR271K27UM99CFgDgKzGvgAaLHoInz_KtzNdDsHR5E2_3YIlnlMipQF8cDQ