Mededelingen TOP NIEUWS Zondag Selectie

ZONDAG-1 wordt versterkt met twee talentvolle jeugdpselers

Onze uitstekende jeugdopleiding heeft ook voor het nieuwe voetbalseizoen weer talentvolle jeugdspelers de stap naar de Zondag-selectie laten maken. Julian Konneman en Marcus Broxterman hebben de afgelopen weken meegetraind met de selectie van Zondag-1 en hebben daarbij een uitstekende indruk gemaakt. Dit was voor trainer Jethro Abram en de Technische Commissie een hele goede reden om beide spelers voor het seizoen 2021-2022 definitief op te nemen in de A-selectie. Zij hebben beide aangegeven hier erg blij mee te zijn en gaven daarbij aan dat zij er alles aan zullen doen om hun kwaliteiten, met betere en ervaren spelers om hen heen, tot hun recht te laten komen. Aan hun motivatie en enthousiasme zal het niet liggen.

Wij wensen Julian en Marcus veel plezier en succes bij onze Zondag-1 !