svH 95 jaar TOP NIEUWS

Uit de oude doos (7) #svH95jaar

S.V. Hoofddorp bestaat dit jaar 95 jaar! Een prachtige mijlpaal. Natuurlijk kijken we al vooruit naar het eeuwfeest, maar hoe leuk is het om zo af en toe terug te kijken door middel van geweldig beeldmateriaal, beschikbaar gesteld door fotopersbureau de Boer.

Afgelopen dinsdag speelde SV Hoofddorp een oefenwedstrijd tegen SC Telstar. Ruim 30 jaar geleden, op 19 november 1991, speelde SV Hoofddorp ook tegen de profs van Telstar. Op de foto zien we échte Hoofddorpers John Hesp en Fred Kuipers aan het werk tegen Telstar-icoon Sander Oostrom. Hieronder vind je meer foto’s.

Er zijn nog véél meer foto’s, die wij de komende maanden graag met jullie willen delen. heb je zelf nog foto’s en video’s die je wilt delen met ons? Neem dan contact op met Dennis Grimbergen via dgrimbergen@gmail.com / 06-14185428