Sponsorzaken

Nieuwe verbinding tussen S.V. Hoofddorp en Bluetrace

Al sinds jaar en dag zijn Norbert de Kort en Roy van Ham vaste waarden op de club. Als actieve ouders, leverancier van verschillende apps en shirtsponsor van diverse teams heb je ze vast al eens langs zien komen. Nu mogen we met trots melden dat SV Hoofddorp en hun onderneming, Bluetrace de banden nog verder hebben aangetrokken. De komende drie seizoenen is Bluetrace één van de hoofdsponsoren van SV Hoofddorp!

Een hoofdsponsor die verbindt.

Bluetrace zorgt voor verglazing en verbinding in de recreatiesector zodat vakantiegasten dezelfde internetbeleving en -snelheid als thuis ervaren. Zonder te graven en zonder grote eenmalige investering op een recreatiepark levert Bluetrace snel, stabiel en betrouwbaar internet, dat bijdraagt aan een positieve klantbeleving in het recreatiepark of camping. Bluetrace verbindt!

Op de foto:
Serge de Reus (Voorzitter), Norbert de Kort (Managing Director Bluetrace), Roy van Ham (Commercieel Directeur Bluetrace), Sjef Maessen (Bestuurslid Sponsoring)