Sponsorzaken

StukArt Tuinen verlengt en intensiveert partnerschap met SV Hoofddorp

SV Hoofddorp is verheugd om StukArt Tuinen aan te kondigen als Partner van SV Hoofddorp.
Al sinds jaar en dag is StukArt Tuinen betrokken bij SV Hoofddorp, niet alleen als hoofdsponsor, maar in de weekenden zien we eigenaren Onno Kinkel en Michael Stukart als betrokken ouders/supporters langs de lijn. Wij zijn er ontzettend blij mee dat StukArt vorige maand besloten heeft het partnership met SV Hoofddorp fors uit te breiden en met nog eens 3 jaar te verlengen. Met StukArt Tuinen als Partner van de club staan er binnenkort mooie dingen op stapel. Hierover spoedig meer.
StukArt Tuinen is een familiebedrijf, opgericht in 1979 door Frans Stukart, sinds maart 2012 overgenomen door zoon Michael Stukart en schoonzoon Onno Kinkel en inmiddels uitgegroeid tot een organisatie met 36 vakkundig opgeleide medewerkers. Het is voor hen van groot belang dat er maatschappelijke betrokkenheid is van ondernemers voor de regio en dit partnership draagt daaraan bij.