TOP NIEUWS Vrouwen selectie

Vrouwen 1 winnen in Katwijk

De shirtssponsoren van de vrouwen 1 selectie zijn dit jaar Hydepark en Bzworkz, twee sponsoren die goed bij dit team passen. Op de nieuwbouwlocatie Hydepark is inmiddels de eerste paal geslagen en worden de contouren van deze stadswijk duidelijk. Deze weg bewandelt trainer Vincent ook met zijn team. Het eerste jaar is het fundament gelegd en na het coronajaar worden ook hier de contouren duidelijk. Op weg naar een mooi seizoen. Of is het hyde de moderne Engelse spelling voor hide wat verstoppen betekent. Dit deed het team vorige week de tweede helft en verloor zo 5-1 van BFC.

Het motto van sponsor Bzworks van keeperstrainer Rob Beij, is : wij vinden de juiste match tussen werkgever en werknemer en helpen je ontwikkelen. Ook hier is een parallel met deze leuke en fijne “meidengroep” zij blijft zich ontwikkelen en wordt met de week beter. Of staat Bworkz voor Bij Wind Of Regen Knappe Zegen! want tegen QuickBoys werd een mooie 3-2 overwinning behaald. In een uitstekende eerste helft werd het via Amber, Simone en Samantha 3-0. Schoot Jamie op de paal, werd een afstandschot van Rowanne gestopt en werd de intikker van Mardit van de lijn gehaald. Kort voor rust kwam QuickBoys op 3-1. In de rust zal het tactische plan voor de tweede helft zijn besproken. Niet alleen werden de mouwen opgestroopt en met veel strijd elk duel aangegaan maar werd er goed verdedigd en slim gevoetbald. Pluim voor de achterhoede (Marit, Romee, Sterre, Shalini, Belinda en Rowi). De 3-2 viel uit het niets maar met  nog af en toe een counter via de snelle Lois vocht Hoofddorp zich naar de overwinning.

Tot volgende week en de voetbalgroeten van JosP
Ps John bedankt voor het vlaggen in weer en wind