svHoofddorp Jeugd TOP NIEUWS

Informatieavond “Mogelijkheden jeugdtrainer/assistenttrainer”

Diverse jeugdleden hebben in de kerstvakantie meegedaan met de SV Hoofddorp jeugd enquête. Daarbij hebben diverse jongens en meiden aangegeven belangstelling te hebben om

  • een korte trainerscursus te volgen en/of
  • mogelijk (assistant) train(st)er van een jeugdteam te willen worden. (Het is ook mogelijk om samen met een vriend of vriendin een jeugdteam te trainen. De meeste jeugdige train(st)ers doen het samen).

Is je interesse gewekt, of zou je graag eerst wat meer informatie willen over wat er bij het (assistant) trainerschap komt kijken, welke begeleiding je krijgt en welke interne cursusmogelijkheden er zijn? Of wil je vragen kunnen stellen aan een aantal van onze huidige jeugdige train(st)ers? Dat kan binnenkort! Meld je dan aan via deze link:  Stuur een email

Aanmelden verplicht je tot niets.

Tijd: woensdag 23 maart van 19.15 – 20.15u.

Plaats: Clubgebouw, bestuurskamer 1e etage