Jeugdopleiding TOP NIEUWS

Een mooie voetbalmiddag!

SV Hoofddorp jo16-1 heeft de huid duur verkocht in de bekerwedstrijd tegen AJAX jo16-1. Maar liefst 800 (!!) toeschouwers zagen Ajax uit de startblokken vliegen en al na drie minuten op voorsprong komen. Hoofddorp begon met maar liefst drie spelers uit de o15-1 in de basis. De vierde o15-1 speler kwam binnen het half uur al in het veld. Het was voor Hoofddorp logischerwijs vooral tegenhouden, maar de vooraf bedachte tactiek werkte en de thuisploeg kwam zo nu en dan dreigend voor het doel van Ajax. Met een 0-1 op het scorebord gingen we rusten. Direct na rust maakte Ajax de 0-2 en was het even vrezen voor een grote nederlaag. Maar ipv de 0-3, kwam Hoofddorp terug op 1-2 door een prima doelpunt van Jairo. Zat er dan toch een stuntje in? Nee, het was Ajax dat via een strafschop op 1-3 kwam en verdiend doorbekert. Maar wat mogen we trots zijn op dit team! Prachtig om te zien hoeveel mensen langs de lijn stonden. Gewoon een hele mooie voetbalmiddag! Zie hieronder een aantal foto’s, gemaakt door Bob Daamen.