Sponsorzaken TOP NIEUWS

Samenwerking tussen Maxaro en s.v. Hoofddorp: een nieuwe Sterpartner met trots geïntroduceerd!

Met grote trots kondigen wij onze nieuwe Sterpartner Maxaro aan. Tijdens een gedenkwaardige kennismaking, vertegenwoordigd door Jeroen Schagen (COO – Maxaro), was het voor deze succesvolle landelijke retailformule essentieel om lokale betrokkenheid en ondernemerschap te combineren met een sportieve mentaliteit, waar groei en ontwikkeling samengaan.
Ongeveer anderhalf jaar geleden vestigde Maxaro zich met een prachtige megashowroom aan de Kruisweg 785A in Hoofddorp, waarin op indrukwekkende wijze badkamers en tegels worden aangeboden. Dit resulteert in een unieke winkelbeleving boordevol inspiratie. De kracht van de succesvolle retailformule, waarmee Maxaro direct voorloopt op de markt, is kwalitatieve producten aanbieden voor een eerlijke prijs. De volledige ketenbeheersing van productontwikkeling tot levering aan de consument draagt hieraan bij. Dankzij slimme inkoopstrategieën en nauwe samenwerkingen met de leveranciers heeft Maxaro ook 98% van het assortiment direct uit voorraad leverbaar. Zo kan iedere klant te allen tijde maximaal slagen voor een droombadkamer.