Jeugdopleiding TOP NIEUWS

Jeugdopleiding wederom “regionaal gecertificeerd” door KNVB

Wij zijn erg trots dat de jeugdopleiding van SV Hoofddorp weer voldoet aan de hoge eisen die de KNVB stelt aan jeugdopleidingen.  Onze jeugdopleiding is wederom “regionaal gecertificeerd”.  Door NMC Bright is dit in de afgelopen maanden in een audit vastgesteld.  Het is voor de derde keer dat de kwaliteit van de jeugdopleiding van SV Hoofddorp voor dit predikaat in aanmerking komt.

Op de foto is te zien dat Benno Peperkamp, bestuurslid voetbalzaken, uit handen van Jan-Christiaan Goudbeek van de KNVB het certificaat in ontvangst mocht nemen.

De certificering is een hele mooie erkenning voor de kwaliteit van onze jeugdopleiding.  Het houdt kort gezegd in dat de trainerscorps over het juiste opleidingsniveau beschikt en dat de organisatie rondom het technisch kader op orde is. Wij spannen ons sterk in om hier continue verbeteringen in aan te brengen.  Het doel is dat de hele jeugdopleiding van de kwaliteit van het technisch kader en de aangebrachte structuur profiteert.