Evenementen TOP NIEUWS

Valentijns Bingo groot succes!

De S.V. Hoofddorp Valentijns Bingo was weer een groot succes. Een avond vol gezelligheid werd het! Bingo Dolly was in bloedvorm, net als de toppers van de sponsorcommissie, die vol enthousiasme zorgden voor een natje en een droogje.

Houd de socials in de gaten voor nieuwe leuke evenementen bij S.V. Hoofddorp!

Zie hieronder een sfeerimpressie van de leuke avond.

Namens S.V. Hoofddorp willen we de volgende sponsoren bedanken voor hun gulle bijdrage aan de Valentijns Bingo:
De Flessenzaak, ILSE, Bidfood, Hairforce 1, Restaurant Joseph Hoofddorp, HEMA Hoofddorp, Decrowear, Deli K’s, Wen’s Tas, Pathé Amsterdam, LingerieService Marieke Vermaas, Alex Benescia, Meersquash, Proeflokaal de Polderboom, Sogno Damesmode, Juwelier de Haas, Hyatt Hotel Hoofddorp, Impresso Makeup&beauty en Servicestation van Kalmthout.