Sponsorzaken

Sponsor StukArt Tuinen in de spotlight

Maak kennis met StukArt Tuinen, deze creatieve partner in groen, heeft niet alleen een rijke geschiedenis, maar ook sterke banden met SV Hoofddorp.

Geworteld in groen: In 2012 nam Michael Stukart samen met zwager Onno Kinkel de zaak over van vader Frans. Met veel passie en creativiteit wordt er tot op de dag van vandaag gewerkt aan het adviseren en realiseren van duurzame tuinwensen voor zowel particuliere als zakelijke klanten. Als kind was Michael al betrokken bij StukArt maar ook de betrokkenheid van Onno gaat al ver terug. Sinds 1996 maakt hij deel uit van het team. Met een grote liefde voor het team en vooral met als doel iedereen te helpen het beste uit zichzelf te halen leiden Michael en Onno samen het bedrijf.

Lees hier het hele artikel op de site van Businessclub S.V. Hoofddorp