Vrouwen selectie

Vrouwen1 boeken eerste bekerwinst

Afgelopen zaterdag heeft Vrouwen1 de eerste bekerwedstrijd tegen Roda ’23 gewonnen met 2-3.
Een pracht overwinning die zwaar overschaduwd werd door de blessure van Emma.
Het getal 13 heeft daarin een wrange rol gespeeld.

Het getal 13 is mijn geluksgetal, echter na afgelopen zaterdag denk ik daar anders over. In de 85e minuut (8+5=13) bij een stand van 3-2 was het nummer 8 (3+2+8=13), Emma Huurman (13 letters) die in een duel haar onderbeen brak. Potverdomme wat een pech. Natasja Dors en Jamie Cornelissen wisten op een adequate wijze eerste hulp te verlenen en de pijn te verzachten tot de ambulance kwam. Emma veel geluk en sterkte me je herstel. Ik heb gelezen dat revalidatie van gebroken onderbeen 12 weken is dus hopelijk zien we je in daarna, in week 13!, weer op de velden.

Tot op de velden

Sjon Wering