Evenementen svHoofddorp Jeugd

Grote Club Actie gaat laatste fase in.

Velen van jullie doen mee aan de lotenverkoop van de Grote Clubactie 2023. Super fijn!

Heb jij óók loten verkocht via de éénmalige machtiging in jouw persoonlijk verkoopboekje, lever dan jouw verkoopboekje déze week in. Je kunt jouw verkoopboekje achterlaten in de speciale inleverbox van de Grote Clubactie die je vindt op het wedstrijdsecretariaat (1e etage van ons clubgebouw)

De verkoopboekjes met éénmalige machtiging mogen niet later dan 12 november a.s. dáár worden ingeleverd, omdat wij ze anders niet meer kunnen registreren als verkochte loten bij de Grote Clubactie. En dat zou héél jammer zijn, voor de koper, voor jou én voor de club. Dus:

Zondag  12 november 2023; Uiterste datum inleveren verkoopboekjes met éénmalige machtiging op wedstrijdsecretariaat in de inleverbox!!

Maandag 21 november 2023; Laatste dag ‘on-line’ verkoop van loten

Dinsdag 28 november 2023; Trekking Grote Clubactie loterij

Begin december 2023; Publicatie beste lotenverkopers individueel en als team S.V. Hoofddorp

Eind december 2023; Uitbetaling verkoop vergoeding aan individuele lotenverkopers

 

Coördinatoren Grote Clubactie 2023
Johan Dekkers en Jos van Bakel (josvanbakel.svhoofddorp@live.nl – 0653727923)